KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14551013
nr 1455 1013
Alf Wallander
(1862-1914), Sverige
Pastell, Kvinnor. Signerad. Bildmått: 49x64, yttermått inklusive ram: 68x83 cm
måndag 21 mars 2022
kl 20:36:00
Alf Wallander
Läs mer om Alf Wallander